MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Snurrfåtölj 13062046
nr 1306 2046
Snurrfåtölj
Galaxy, Dux, Yngvar Sandström
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:35:45
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)